shopping_cart KOŠÍK ( 0,00  )

O nás

Bytové doplnky a dekorácie inšpirované prírodou.

V našom E-shope Vám prinášame novú inšpiráciu pre Váš domov – inšpiráciu plnú prírody, kvetov a romantickej nálady.

Dekorácie sú nadstavbou Vášho osobného štýlu. Nájsť si svoj vlastný štýl znamená vedieť čo máte naozaj od srdca radi… Uvoľnený pohodový domov vzniká, keď sa reálny život stáva súčasťou Vášho dizajnu…Touto cestou Vám chceme ponúknuť naše služby, ktoré Vám môžu pomôcť nájsť si svoj štýl a dosiahnuť tak Vaše vytúžené pohodové bývanie.

Ponúkame Vám bytové doplnky a dekorácie značky FLORISSIMA ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti dekorácii a floristiky.

Bytové doplnky, záhradné dekorácie, nábytok  Belgickej značky JOLIPA ktorá má 30 ročnú tradíciu v oblasti bytových dekorácii ,  interiérového a záhradného  dizajnu. Každá kolekcia má určitú tému a prekvapuje svojou harmóniou a dokonalosťou.

Tovar Belgickej značky SERAX, ktorá ponúka inovatívny a cenovo dostupný dizajn od textilu, sklenených doplnkov, keramiky, porcelánu, stolovania až po moderný nábytok.

Značka SERAX spolupracuje s mnohými poprednými dizajnérmi, ktorý nám prinášajú svoje nápady v podobe zaujímavých dizajnových doplnkov.

Originálny nábytok, doplnky, sezónne aranžmány a dekorácie z našej kreatívnej dielne, vyrobené ručne z prírodných a netradičných materiálov pod značkou TERRY NATURE DESIGN

Veríme že náš internetový obchod bude pre Vás príjemnou inšpiráciou a že si v ňom nájdete svoj obľúbený doplnok alebo milý darček pre svojich blízkych.

CREATED & DESIGNED BY KUBIQ
Copyrights © 2014