shopping_cart KOŠÍK ( 0,00  )
Zľava!

Mini záhrada v závesnom vrecúšku – kvet Kapucínka ‚Tip Top Apricot‘

BAZA

13,90  11,80 

Popis

Mini záhrada v org. darčekovom balení  v  závesnom  vrecúšku .

Vypestujte si vlastné bylinky, zeleninu  v špeciálnom rastovom vrecúšku „Mini  záhrada“  v kuchyni na balkóne alebo terase . ..

Prinášame Vám novinku Mini záhradu  vo vrecúšku , vo formáte takeaway, veľkú zábavu pre deti aj dospelých  kde spoznajú  malé zázraky prírody v miniatúre !
Táto mini záhrada môže byť zábavným a originálnym darčekom pre vašich priateľov !

Dostupnosť : skladom 1ks

Vrecúško obsahuje :  semená rastlín –  kvet Kapucínka  , vysokokvalitnú zmes substrátov   , je špeciálne určené na pestovanie byliniek a zeleniny v interiéri alebo exteriéri.

Rozmer vrecúška :15x20cm

Výsev / výsadba  – Marec –  Máj ,   doba zberu – Júl – Október

Pomocou tejto rastliny si môžete vytvoriť  závesnú záhradu podľa vlastnej fantázie  kdekoľvek … na plote,   balkóne na terase alebo na vertikálnej stene. ..
POSTUP :  Vysypte substrát z PVC vrecúška do rastového vrecúška . Vysejte  semená cca 2-4 mm hlboko do zeme  ,  prikryte pôdou  a mierne ju zatlačte .
N avlhčite pôdu vodou pomocou rozprašovača , nie krhličkou / semienka by sa mohli  vyplaviť na jedno miesto / .  Umiestnite vrecúško na teplé a svetlé miesto , nie na priame  slnečné svetlo .   Ak chcete urýchliť klíčenie zakryte  vrecúško priesvitnou fóliou ktorú pripevnite  pomocou gumičky . Optimálna teplota klíčenia je +20 ° C. Pri nižších teplotách bude klíčenie pomalšie a rast nepravidelnejší . Pri dodržaní postupu  by  mali semená za pár dní  začať klíčiť .  Pôdu udržiavajte po celú dobu rovnomerne vlhkú. / nie mokrú ! /  uistite sa , že sa  pôda príliš nevysuší / v prípade potreby ju znovu navlhčite.  Akonáhle rastliny  vyklíčia , môžete odstrániť  fóliu.
Po 8-10 týždňoch je čas na zber úrody . Je to celkom zábavné sledovať ako vám rastie a dozrieva úroda pred očami .
 

 CERTIFIKÁT Bio

NL-BIO-01-026066

 

Ďalšie informácie

Výrobca

CREATED & DESIGNED BY KUBIQ
Copyrights © 2014