shopping_cart KOŠÍK ( 0,00  )
Zľava!

Mini záhrada v závesnom vrecúšku – Bio Paradajky Cherry

BAZA

8,90  4,45 

Popis

Mini záhrada v org. darčekovom balení  v  závesnom  vrecúšku .

Vypestujte si vlastné bylinky, zeleninu  v špeciálnom rastovom vrecúšku „Mini  záhrada“  v kuchyni na balkóne alebo terase . ..

Prinášame Vám novinku Mini záhradu  vo vrecúšku , vo formáte takeaway, veľkú zábavu pre deti aj dospelých  kde spoznajú  malé zázraky prírody v miniatúre !
Táto mini záhrada môže byť zábavným a originálnym darčekom pre vašich priateľov !

Dostupnosť : skladom 2ks

Vrecúško obsahuje :  semená rastlín –  Bio  Paradajky Cherry   , vysokokvalitnú zmes substrátov   , je špeciálne určené na pestovanie byliniek a zeleniny v interiéri alebo exteriéri.

Rozmer vrecúška :13x24cm

Výsev / výsadba  – Marec –  Máj ,   doba zberu – Júl – Október

Pomocou tejto rastliny si môžete vytvoriť  závesnú záhradu podľa vlastnej fantázie  kdekoľvek … na plote,   balkóne na terase alebo na vertikálnej stene. ..
POSTUP :  Vysypte substrát z PVC vrecúška do rastového vrecúška . Vysejte  2 semená asi 2 mm hlboko do zeme , zalejte vodou  a umiestnite vrecúško na teplé a svetlé miesto , nie na priame  slnečné svetlo . Vrecúško môžete  zavesiť na háčik   alebo aj  na originál  drevený vešiak na stenu – BAZA  Minigarden –  nájdete v našej ponuke  . Za pár dní by mali semená začať klíčiť . Je potrebné udržiavať po celý čas substrát mierne vlhký . V prípade ak zabudnete vrecúško poliať a substrát celý vyschne, ponorte na chvíľu celé vrecúško do vody . Po 8-10 týždňoch je čas na zber úrody . Je to celkom zábavné sledovať ako vám rastie a dozrieva úroda pred očami .
 

 CERTIFIKÁT Bio

NL-BIO-01-026066

 

Ďalšie informácie

Výrobca

CREATED & DESIGNED BY KUBIQ
Copyrights © 2014