shopping_cart KOŠÍK ( 0,00  )
Zľava!

Mini záhrada vo vrecúšku – Bio Šalát zelený

BAZA

13,90  11,80 

Popis

Mini záhrada v org. darčekovom balení  vo   vrecúšku.

V tomto rastovom vrecúšku „Mini  záhrada“   si môžete vypestovať po celý rok   čerstvý šalát  kdekoľvek na vašom okne v kuchyni, balkóne, alebo terase….

Prinášame Vám novinku Mini záhradu  vo vrecúšku , vo formáte takeaway, veľkú zábavu pre deti aj dospelých  kde spoznajú  malé zázraky prírody v miniatúre !
Táto mini záhrada môže byť aj pekným a originálnym darčekom!

Dostupnosť : skladom 1ks

Vrecúško obsahuje :  semená rastlín – Bio  Šalát zelený , špeciálny organický substrát , je špeciálne určené na pestovanie byliniek a zeleniny v interiéri alebo exteriéri.

Rozmer vrecúška : 20 x 14 x 20cm

Výsev / výsadba  – po celý rok pri dodržaní svetelných a teplotných podmienok .

POSTUP  : Vysypeme  substrát z PVC vrecúška do rastového vrecúška . Do substrátu  vysejeme  cca polovicu  semien  z balenia 2-5 mm hlboko do substrátu , zalejeme vodou a umiestnime na teplé a svetlé miesto , nie na priame  slnečné svetlo teplota by mala byť cca  20 ° C . Za pár dní by mali semená začať klíčiť , pre urýchlenie klíčenia môžete prikryť vrecúško priesvitnou fóliou alebo pvc  sáčkom,   ak začnú rastlinky klíčiť,  fóliu odstráňte. Je potrebné udržiavať po celý čas substrát mierne vlhký , nie mokrý . Je to celkom zábavné sledovať ako vám rastie a dozrieva úroda pred očami .

 UPOZORNENIE Toto rastové vrecúško má špeciálnu vnútornú úpravu proti presakovaniu vody  , nie je ale 100% vodotesný.  Preto je potrebné použite misku alebo tácku pod mini záhradu !

CERTIFIKÁT Bio

NL-BIO-01-026066

 

Ďalšie informácie

Výrobca

CREATED & DESIGNED BY KUBIQ
Copyrights © 2014